Prečo nakupovať na ePaplony.sk


Kvalitný spánok je pre človeka veľmi dôležitý a potrebný. Na to, aby taký bol, je rovnako nevyhnutná dĺžka ako aj dobré podmienky na spánok. Preto nie je jedno, ako dlho denne spíte, na čom spíte a čím sa počas spánku prikrývate. Kvalitne sa vyspať znamená dostatok energie do ďalšieho dňa. Určite si všetci prajeme prebudiť sa svieži do nového rána, zregenerovaný, v dobrej nálade a šťastný.

Kvalita spánku ovplyvňuje aj Vašu psychickú a emocionálnu rovnováhu, vitalitu a kreativitu, dokonca je dôležitá aj v prípade redukcie hmotnosti. 
Ak chcete, aby Vám spánok poskytol len to najlepšie, musíte si každú noc ľahnúť do čistej a sviežej postele s kvalitnou posteľnou bielizňou.

Výrobky Naturtex - pre pokojný a relaxačný spánok


O výrobcovi

Spoločnosť Naturtex už vyše 30 rokov pracuje na tom, aby svojim zákazníkom poskytla najvhodnejšie produkty na dosiahnutie kvalitného a relaxačného spánku. Uznaním je už 11 ocenení v kategórii Superbrands.

Hlavným profilom spoločnosti je výroba a distribúcia paplónov a vankúšov plnených perím, vlnou, syntetickými vláknami a inými prírodnými a syntetickými materiálmi. Širokú ponuku produktov dopĺňa posteľná bielizeň, prikrývky, kúpeľňový textil, uteráky a župany.

Produkty sú vyrábané na najmodernejších výrobných linkách, ich kvalita sa neustále vylepšuje a prispôsobuje potrebám trhu. Vysoká kvalita výrobkov Naturtex je samozrejmosťou, technológia výroby je šetrná k životnému prostrediu.

Produkty značky sú exportované do viac ako 40 krajín po celom svete. Sortiment zahŕňa základné produkty až po prémiové značkové výrobky. Sortiment peria Naturtex a ľanu, vlny a prírodných materiálov a umelých vlákien je navrhnutý tak, aby pomohol každému nájsť to najvhodnejšie riešenie pre ich spánkové návyky.

Ocenenia

Výrobca je držiteľom mnohých prestížnych ocenení. Spoločnosť získala už 11 ocenení v kategórii Superbrands Award, v roku 2013 ocenenie Exportér roka a ako dôveryhodná spoločnosť viackrát získala certifikát skupiny Bisnode Group AAA.


TUV Superbrands 2017 Exporter of the year 2013 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.