Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

Anatomický vankúš Naturtex Memory BAMBOO BASIC

 

Anatomických vankúš Bamboo Basic z pamäťovej peny sa dokonale prispôsobí kontúram hlavy a krku a zníži tým tlak na jednotlivé časti tela. 

Poťah vankúša je utkaný z prírodných bambusových vlákien. Tvar výrobku pripomína tradičnú formu vankúša v kombinácii s modernými ergonomickými potrebami. Bambusové vlákna poskytujú hodvábny a chladivý pocit. Vďaka vysokej schopnosti bambusu absorbovať a uvoľňovať vlhkosť poskytuje vankúš príjemný suchý spánok. Podporuje chrbticu a poskytuje extrémny komfort počas spánku. Je vhodnou voľbou aj pre tých, ktorý uprednostňujú vyššie a tvrdšie vankúše. 

Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Skladom
Kód: 5998306369394
Značka: Naturtex
21 € 17,50 € bez DPH

Vankúš vyrobený z pamäťovej peny vďaka svojej vysokej hustote získa svoj pôvodný tvar po každom použití. Veľkou výhodou je, že počas spánku podopiera krčné stavce, čím udržuje chrbticu vystretú. Znižuje bolesť krčných svalov a urýchľuje regeneráciu svalov. Odporúčame tým, ktorí si chcú kúpiť kvalitný, ergonomicky vankúš za výhodnú cenu. Je ideálny pre polohu spánku na boku alebo na chrbte, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú nižšie vankúše. 

Pamäťovú penu, známu tiež ako viskoelastická polyuretánová pena, vyvinuli vedci NASA v 60. rokoch minulého storočia. Jeho pôvodným účelom bolo zabezpečiť optimálne držanie tela a rozloženie hmotnosti v sedadlách amerických kozmických lodí aj v extrémnych podmienkach. Takzvaná pamäťová pena sa viac rozšírila v 90. rokoch 20. storočia, kedy sa už aj používala v zdravotníctve a domácnostiach.

 

Rozmer: 60x40x14 cm

Zloženie vankúša (výplne): 100% viskoelastická polyuretánová pena

Poťah: 100% polyester s výťažkom z bambusu (možné prať na 40°C)

Farba: farebná

 

Ošetrenie poťahu

osetrenie umele vlakno biele

  • Maximálna teplota prania 40ºC, šetrný postup
  • Používať iba bezchlórový bieliaci prostriedok
  • Možné sušiť v sušičke pri nižšej teplote sušenia
  • Výrobok sa nesmie žehliť
  • Profesionálne chemické čistenie v  tetrachlóretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, šetrný postup

Prať je možné iba poťah vankúša!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu