Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

Série paplónov a vankúšov

ruzovy pasik

V kategórii Basic® nájdete produkty vyplnené polyesterovým vláknom, vyrobené najmodernejšou technológiou. Posteľná bielizeň je ľahko udržiavateľná pri nízkych teplotách, pričom sa nezráža a zachováva svoj tvar. Majú výbornú tepelnoizolačnú schopnosť, sú ideálnym riešením pre ubytovacie služby, vhodnou voľbou sú aj pre alergikov.

#ShowMore#

Cenovo dostupná kategória Home® tvorí produkty z umelých vlákien ale aj z peria. Nájdete tu posteľnú bielizeň ošetrenú extraktom z aloe vera vhodnú najmä pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Praktickú a obľúbenú sériu Medisan® je zasa možné prať až na 95 °C. Paplóny a vankúše Toll® s výplňou z peria potešia pre ich vysokú hrejivosť a vynikajú vysokou priedušnosťou.

100% kvalita je hlavným aspektom pre výrobky kategórie Living®. Široký sortiment zahŕňa paplóny a vankúše z bavlny, bambusu, vlny, tencelu a vlákna Cell Solution® ale aj z peria. Produkty z peria a páperia sú vyrábané na najmodernejších automatických výrobných linkách s využitím špeciálnych technológii a termálnej vody.

 

Clima Control paplon 5998306369530
Hore
Ďalšie produkty
111 položiek celkom
No1
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 99€
No2
Rýchle doručenie
do 3 pracovných dní
No3
Obľúbená značka
s 30-ročnou tradíciou
No4
Záruka kvality
na celý sortiment
Späť do obchodu