Nákup nad 99€ Vám doručíme ZADARMO

Malý cestovný vankúš z pamäťovej peny Naturtex Memory BI-OME®

Malý cestovný vankúš z pamäťovej peny je ideálnou voľbou na dlhšie cesty, je vždy poruke a nezaberá veľký priestor. Je vhodným riešením aj pre deti. Poťah je vyhotovený BI-OME® technológiou, ktorá zabráni rastu a rozmnožovaniu plesní a baktérií zodpovedných za škodlivé pachy. Redukciou škodlivých mikroorganizmov je zabezpečený antialergénny účinok, vďaka čomu je výbornou voľbou pre ľudí trpiacich alergiami. Vankúš vyrobený z pamäťovej peny vďaka svojej vysokej hustote získa svoj pôvodný tvar po každom použití. Počas spánku podopiera krčné stavce, znižuje bolesť krčných svalov a urýchľuje ich regeneráciu.

Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Skladom
Kód: 5998306375005
Značka: Naturtex
24 € 20 € bez DPH

BI-OME® je nová bio technológia, ktorá zaručuje optimálnu sviežosť a hygienu pre všetky druhy textílií vrátane vankúšov a paplónov. Technológia výroby je 100% prírodná a šetrná k životnému prostrediu, materiál je neškodný pre pokožku a nespôsobuje žiadne jej podráždenie. Vďaka BI-OME® sa deaktivuje rast a rozmnožovanie plesní a baktérií zodpovedných za škodlivé pachy. Redukciou škodlivých mikroorganizmov je zabezpečený antialergénny účinok, vďaka čomu je výbornou voľbou pre ľudí trpiacich alergiami.

Pamäťovú penu, známu tiež ako viskoelastická polyuretánová pena, vyvinuli vedci NASA v 60. rokoch minulého storočia. Jeho pôvodným účelom bolo zabezpečiť optimálne držanie tela a rozloženie hmotnosti v sedadlách amerických kozmických lodí aj v extrémnych podmienkach. Takzvaná pamäťová pena sa viac rozšírila v 90. rokoch 20. storočia, kedy sa už aj používala v zdravotníctve a domácnostiach.

 

Rozmer: 42x24x13 cm

Zloženie vankúša (výplne): 100% viskoelastická polyuretánová pena

Poťah: 60% polyester, 40% viskóza, s úpravou BI-OME®

Farba: biela

 

Ošetrenie poťahu

osetrenie umele vlakno biele

  • Maximálna teplota prania 40ºC, šetrný postup
  • Používať iba bezchlórový bieliaci prostriedok
  • Možné sušiť v sušičke pri nižšej teplote sušenia
  • Výrobok sa nesmie žehliť
  • Profesionálne chemické čistenie v  tetrachlóretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, šetrný postup

Prať je možné iba poťah vankúša!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu